تجهیزات آشپزخانه صنعتی سورنکو و تجهیزات رستوران و فست فود: گرمکن غذا ، فر پیتزا، کباب پز تابشی، فر قنادی، سیخ شور و...
مشاوره رایگان تلفنی
021-56826310
0919-9320031

خانم ریاضیان

گریل

دستگاه گریل که در رستوران ها و بیشتر در فست فود ها استفاده می شود و جزو اصلی ترین تجهیزات فست فود است، این امکان را فراهم میکند تا برای پخت غذا های گوشتی بدون روغن نظیر استیک، همبرگر و … از گریل نوع ذغالی استفاده کرد و برای پخت غذاهایی مانند سوسیس بندری که نیاز به روغن دارند می توان از دستگاه گریل تخت استفاده کرد تا این غذا ها با بهترین کیفیت پخته شوند .

انواع گریل :

  • ذغالی
  • تخت روغنی
  • میکس
  • شیار دار

 

گریل ذغالی

به خاطر گستردگی مصرف این نوع گریل در فست فودی ها و یا آشپزخانه های صنعتی که روزانه تعداد بالایی غذا تولید می کنند، انواع مختلفی نیز به بازار آمده است . در ادامه لیستی از پر مصرف ترین این دستگاه ها را توضیح خواهیم داد . ما در کارخانه سورنکو که تولید کننده لوازم آشپزخانه صنعتی میباشد دستگاه های گریل را با کیفیت تضمینی و  با قیمتی استثنایی تولید میکنیم که شما میتوانید با تماس با ما مشاوره رایگانی داشته باشید و مناسب ترین دستگاه را برای خود انتخاب کنید . ضمن اینکه تمامی دستگاه های تولید شده توسط کارخانه ما دارای ضمانت 12 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش و همچنین نصب و آموزش رایگان در محل میباشد .

  • ذغالی رومیزی 60 سانتی
  • ذغالی رومیزی 90 سانتی
  • ذغالی مبله 60 سانتی
  • ذغالی مبله 90 سانتی

مدل ذغالی که در رستوران ها و بیشتر در فست فود ها استفاده می شود، برای پخت بدون روغن غذاهای گوشتی نظیر استیک مناسب است.

نگاهی بیاندازید به :  پاستا پز

در ادامه عکس های انواع دستگاه گریل را مشاهده خواهیم کرد و با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد :

 

ذغالی رومیزی مدل 60 سانتی

لوازم فست فود

ذغالی رومیزی مدل 90 سانتی

گریل

ذغالی مبله مدل 60 سانتی

 

تجهیزات فست فود

ذغالی مبله مدل 90 سانتی

 

تجهیزات فست فود

گریل تخت

دستگاه ساده گازی که برای فست فود ها و رستوران ها کاربرد دارد، این امکان را فراهم می کند که برای سرخ کردن غذاهایی که نیاز به روغن دارند از جمله سوسیس بندری و یا برای پخت گوشت و مرغ از آن استفاده کرد .

 

مدل تخت روغنی 60 سانتی

 

گریل تخت روغنی

 

مدل تخت روغنی 90 سانتی

 

دستگاه گریل تخت روغنی

 

مدل تخت مبله 60 سانتی 

لوازم فست فود

 

گریل شیاردار

 

مدل شیاردار 60 سانتی

گریل شیاردار 60 سانت

مدل شیاردار 90 سانتی

 

گریل شیار دار میکس 90 سانت

 

جدول زیر نشان دهنده انواع این دستگاه هاست که تولیدی کارخانه سورنکو بوده و همچنین شامل جزئیات دستگاه از جمله نام دستگاه، مدل، طول، عرض و ارتفاع دستگاه و فاکتور مهم دیگر مصرف گاز دستگاه که در دستگاه های تولیدی ما بسیار مناسب میباشد .

 

گریل مشخصات

گریل میکس

دستگاه گریل میکس سورنکو به این صورت است که میتوان هم مدل ذغالی و هم مدل تخت را در یک دستگاه به طور همزمان داشت، 30 سانت از این دستگاه میتواند ذغالی باشد یا روغنی و 30 سانت یا 60 سانت دیگر به صورت بلعکس

 

میکس 60 سانتی

گریل 1 گریل گریل

میکس 90 سانتی

تجهیزات فست فود

شما بسته به نیاز خود میتوانید از کارخانه سورنکو خرید کنید، مدل های 60 سانتی برای حجم گوشت کمتر و مدل 90 سانتی برای حجم بیشتر گوشت برای سرخ کردن .

برای مشاوره در رابطه با انتخاب تجهیزات و دیگر سوالات میتوانید با ما در ارتبط

ما در کارخانه لوازم آشپزخانه صنعتی سورنکو علاوه بر گریل محصولات دیگری از جمله فر پیتزا، فر پخت کیک و دیگر محصولات را تولید میکنیم و به صورت مستقیم در اختیار خریدار بدون هیچ واسطه ای قرار میدهیم اگر میخواهید با محصولات ما آشنا شوید میتوانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت محصولات را بررسی و انتخاب کنید و یا میتوانید با شماره تماس های ما که در سایت موجود میباشد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید .

نگاهی بیاندازید به :  فر پیتزا

 

شماره های تماس ما برای مشاوره رایگان در رابطه با تمامی لوازم تولید شده در کارخانه تولید کننده تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود سورنکو :

 

0919-9320031

خانم ریاضیان

مشاوره رایگان و خرید

 

تجهیزات فست فود